Önceki Resim Sonraki Resim
Loading
Hakkımızda

Erbazlar, 1969 yılından bu güne kadar mobilya sektöründe hizmet veren bir kuruluştur.1986 yılına kadar "EV Mobilyaları" pazarlaması ile iştigal eden firma, 1986 yılından sonra modüler mutfak dolapları pazarlamaya başladı. Bu tarihten sonra seri mutfak dolabı imalatı yaparak sayılı endüstriyel firmalardan birisi haline gelen Erbazlar, 1992 yılında firma, inşaatını tamamladığı Sincan Organize Sanayi bölgesindeki tesisine geçmiştir. Bu tesis, 10.000 m² üzerine kurulmuş, 6.400 m² kapalı alandan oluşmaktadır. Erbazlar, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında yapmış olduğu çalışmalarla mobilya işlerinin en önemli tedarikçisi haline gelmiştir.


Üretim Alanlarımız

 

Erbazlar Mobilya Proje Gurubu

Erbazlar; mutfak ve banyo dolapları, kiler dolapları, ray dolapları, gömme dolaplar, giysi odası tasarımları, vestiyerleri ve bunlar gibi birçok çözümleyici ürünün dizaynı, üretimi ve uygulanması işlerini geçekleştiren, Türkiye genelinde ürünlerinin kalitesi ve satış sonrası hizmetleri ile tanınan bir kuruluştur. Merkez Showroom'u Ankara'da olan Erbazlar, Türkiye'nin ve Dünya'nın birçok yerine hizmet sağlamaktadır.

 

ER-ART Tezgâh Ve Postforming Panel

Erbazların, yüksek kapasiteye sahip olduğu hatlarından birisi olan postforming hattında, tamamen otomatik makinelerle, kalitesi çeşitli deneylerle test edilmiş, hızlı sevk ve satış sonrası hizmetlerle desteklenen ürünler üretilmektedir. ERART markası altında Türkiye ve Dünya pazarına hazır, paketlenmiş mobilya gövdeleri, kesilmiş panel kapaklar ve postforming Laminat tezgâhlar vb. birçok ürünün satışı yapılmaktadır.

 

ERBALİNE Exclusive Mutfak

ERBALINE, mutfak gurubunu diğer mutfak imalatçılarından ayıran en temel özelliği dünyaca kalitesi ve bilinirliği kanıtlanmış aksesuar tedarikçileri ve farklı yüzey kalitesindeki modern tasarımlı kapaklarıdır. Bu sistemdeki 512 farklı modülle hayallerinizdeki mutfakları yaratabiliriz.

 

ER-ART Ofis  Mobilyaları  Collection

ER- ART, günün büyük kısmını geçirdiğimiz ofislerimiz için tasarlanmış, şık, ergonomik, dayanıklı ve modern ofis mobilyalarının imalatını gerçekleştirmektedir.  Ayrıca birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacı olan çalışma masaları, toplantı masaları, personel masaları, kitaplık, sehpa, komodin, etajer gibi ürünlerin imalatını gerçekleştirmektedir. Ofis mobilyaları imalatında önemli bir yeri olan ERART, Devlet Malzeme Ofisi kataloglarında yer alan ürünleri ile de ürün ve hizmet kalitesini kanıtlamıştır.

 

KAPASİTE
Tekil ve projeli imalatların gerçekleştirildiği firmamızın yıllık kapasitesini; 540.000 m² panel, 200.000 m² postforme edilmiş laminat panel ve tezgâh üretimi oluşturmaktadır.