Önceki Resim Sonraki Resim
Loading
Markalarımız

Erbazlar 
Erbazlar 1980 yılında oluşturulan ERBAZLAR markamız altında; panel mobilya imalatı yapılmaktadır.
Toplu konut mutfak dolapları, banyo dolapları, laminat tezgâhları, giysi ve ray dolapları gibi ürünlerimizi Erbazlar markamızın güvencesi ve kalitesiyle hizmetinize sunmaktayız.

ER-ART
Erart1997 yılında tescilini almış olduğumuz ERART markamız ofis mobilyaları imalatı, tezgâh imalatı,
hazır gövde sistemleri imalatı, Compact cubicle sistemleri imalatı, laminat kapak ve dekoratif panel imalatı gibi sınıflardan oluşmaktadır.
Ofis mobilyalarımız ile başta Devlet Malzeme Ofisi olmak üzere birçok kurumun ve eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
Düşük kapasiteli imalatçıları hedef aldığımız bir diğer ERART sınıfımızda Hazır Gövde Sistemleri imalatıdır.
Bu marka altında tezgâh sektörünün yeni trendi haline gelen, istenilen her renkte ve ölçüde laminat tezgâh imalatı da yapılmaktadır.
Erart Compact Cubicle Sistemleriyle, Compact laminatın suya ve diğer çevre şartlarına dayanıklılığını, ıslak hacimlerde (wc, banyo gibi) kullanılmak üzere ürettiğimiz ürünlerimizle ön plana çıkarmaktayız. Ayrıca dış cephe kaplamalarında, ısı yalıtımlarında da Erart Compact Cubicle Sistemlerimizle hizmet vermekteyiz.

INTERBA EXCLUSIVE OFİS
Interba- smallOfis mobilyaları imalatı ile sektördeki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek ve makam takımları imalatında lider konuma gelmek amacıyla, girişimcilik hareketini başlattığımız bir diğer markamız olan İnterba ile şık, zarif, estetik ve ergonomik ofis mobilyaları ile sizleri buluşturmaya başladık. Henüz bir yıllık bir marka olmasına rağmen İnterba imzasını atmış olduğumuz ürünlerimizin top seviyedeki kalite ve tasarımlarıyla, almış olduğumuz övgülerle yolumuzda hızla ilerlemekteyiz.

 

ERBALINE
ErbalineErbaline markası ile üst gelir grubuna hitap eden yüksek kalite ve görüntüde tasarlanmış mutfaklar, banyolar, giyinme odalar vb. Konutun ihtiyacı olacak her türlü ahşap ürün tasarlanmakta ve satılmaktadır.